Анастасія Парна

  • сім'я
  • весілля
  • життя
  • lovestory
  • портрет

Анастасія Парна

Фотографією я почала займатися з 3 класу. Вийшло це зовсім випадково: я порушила правила музею, бо зробила те, що було заборонено.. Упс! Сфотографувала всередині..)Але ця фотографія ще й досі залишається однією з найулюбленіших та кращих. А чи вгадаєте який вид? Це був натюрморт)
Я не отримувала вищу освіту за напрямом фотографія. Ази освоїла сама, а зараз і надалі відвідую майстер-класи, воркшопи тощо.  Проте, не маючи диплома фотографа, не завадило мені займати перші місця у фотоконкурсах, організовувати виставки своїх робіт та проводити майстер-класи.
Заради фотографії я готова майже на все, я люблю, обожнюю її, живу в ній, та й настрій, безперечно, завжди є, щоб творити. І фотограф – це не та людина, в руках якого камера. Для мене це поняття набагато ширше. Я роблю кадри очима і зберігаю їх у своєму серці. Для мене одне з найголовнішого – не просто «вхопити» кадр, але показати стабільність в інших фотографіях, в інших зйомках.
Довго мучити вас не буду, бо, скоріш за все, вам і так багато читати, дивитися, обирати серед достойних кандидатів. Але хочу сказати, що якщо ваш вибір не зупиниться на мені, то лишень ще хочу побажати вам терпіння, чудового настрою та гарного дня.
Нехай Ваш особливий день пройде неймовірно)

Яких зйомок більше?

Весілля
40%
Сімейна, дитяча
27%
Портрети
20%
Вагітність
13%

Що можу я запропонувати й чому я?

Я вивчаю фотографію вже дуже довго й вже не бігаю від одного напрямку до іншого (від предметки до портрету, від фуд-фотографії до новонароджених). Я визначилася й розвиваюся в напрямку портретів уже не один рік, зокрема весільна, сімейна, дитяча, lovestory фотографія та зйомка вагітних. Я обожнюю своїх клієнтів і більшість стає для мене друзями, і я захоплено знімаю, особливо, коли бачу, як розвиваються стосунки пари (від Love Story фотосесії до сімейної з декількома дітками та їх хрестин днів народжень).

Для кожної своєї зйомки я не втомлююся придумувати щось нове і навіть щось звичайне можна урізноманітнити так, що Ви будете в захваті.

Окрім того, я не буду просто фотографом, який прийде, бездушно відфотографує Ваше свято й скине посилання в соцмережі, я допоможу Вам із організацією фотосесії, пораджу де та в який час це краще зробити та які реквізити мати, залежно від Ваших побажань. А результат Ви зможете отримати не лише в електронному вигляді – я пооціновувач роздрукованих фотографій, фотокниг та фотоальбомів)

РОБОТА ЗІ СВІТЛОМ

Без світла не буде фотографії, і саме воно створює магію.
І я буду чарівником, щоб та магія з’явилася.

ЕМОЦІЇ

У постановочних кадрах немає нічого поганого, але згодом стає сумно на них дивитися.
Оживляють фото емоції. Я збережу Ваші щирі відчуття, щоб їх ніколи не забули. 

ДОПОМОГА В ОРГАНІЗАЦІЇ

Не переживайте, раптом що не знаєте, я допоможу спланувати цей день
та дам поради щодо реквізиту, часу та місця

ЗАТИШОК УДОМА

Я пооціновувач роздрукованих фотографій, фотокниг та фотоальбомів – і все це допомагає зберегти емоції, затишок та сімейний вогник удома

СІМЕЙНИЙ ФОТОГРАФ

Я можу закарбовувати кожен важливий момент Вашого життя і
Вам не потрібно переживати за результат

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Для кожної своєї зйомки я не втомлююся придумувати щось нове і навіть щось звичайне можна урізноманітнити  відповідно до Ваших бажань так, що Ви будете в захваті.

 

Якщо Ви тут, то швидше за все скоро у Вас буде яскрава подія, на яку неможливо не запросити фотографа. І я рада буду допомогти створити та закарбувати історію  Вашого життя 🙂