Анастасія Парна

  • сім'я
  • весілля
  • життя
  • lovestory
  • портрет

ФОТОКНИГИ

Фотокнига на замовлення від Анастасії Парної – це не лише шаблонні розвороти, які вже можна побачити всюди, це творча робота з великим досвідом та зі знаннями дизайнера. Я обов’язково розробляю макет книги разом із Вами, беручи до уваги всі побажання.

Замовити фотокнигу Ви можете в будь-якій кількості. Наприклад, одну Ви можете замовити для себе, вона буде більшою, а декілька менший копій для батьків чи рідних, друзів. І це стане чудовим подарунком як для себе, так і для найдорожчих Вам людей. Я співпрацюю лише із перевіреними друкарнями, які не підводять ні з термінами, ні з якістю друку й матеріалів. При зустрічі Ви зможете не лише подивитися приклад книги, але й спробувати на дотик матеріали, щоб точно було зрозуміло, що Ви будете очікувати. А ціни стартують від 200 грн) Більш детально можете дізнатися особисто в мене)

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

ФОТОАЛЬБОМ

Якщо Вам таки не хочеться друкувати фотокнигу, а мати щось більш оригінальне, унікальне та неповторне, то в мене теж є для Вас пропозиція!

Фотоальбоми ручної роботи зроблять найкращі майстри з нуля відповідно до Вашиз вимог та побажань. Їх Ви також можете замовляти в будь-якій кількості: більшу копію для себе, менші для рідних тощо.

Тільки лишень погляньте на ці витвори мистецтв. Вам точно захочеться частіше переглядати важливі моменти життя, а не закинути подалі на полицю.  А ціни стартують від 500 грн) Більш детально можете дізнатися особисто в мене)

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider